فنآوری اطلاعات

مدیریت فنآوری اطلاعات - کسب کار الکترونیکی

✔️سیستم‌عامل اندروید نوقا 7.1.2 معرفی شد؛ البته نه برای تمامی گوشی‌های نکسوس!


✔️سیستم‌عامل اندروید نوقا 7.1.2 معرفی شد؛ البته نه برای تمامی گوشی‌های نکسوس!

گوگل مدتی پیش اعلام کرد که یک به‌روزرسانی به منظور رفع مشکلات و باگ‌های عمده سیستم‌عامل اندروید نوقا عرضه خواهد کرد و این شرکت، به‌تازگی اندروید نوقا 7.1.2 را معرفی کرده است که با هدف رفع مشکلات سیستم‌عامل اندروید در طی چند ماه آینده عرضه خواهد شد.

با اینکه نسخه رسمی به‌روزرسانی جدید سیستم‌عامل اندروید نوقا 7.1.2 تا چند ماه آینده عرضه نمی‌شود، در صورتی‌که در برنامه آزمایشی ارائه شده توسط گوگل با نام «اندروید بتا» عضو شده باشید، می‌توانید نسخه آزمایشی این به‌روزرسانی را دریافت نمایید.

بیلد آزمایشی ارائه شده از سیستم‌عامل اندروید نوقا 7.1.2 در حال‌حاضر برای گوشی‌های پیکسل، پیکسل ایکس‌ال، نکسوس 5 ایکس و دستگاه‌های نکسوس پلیر و پیکسل سی عرضه شده است. هم‌چنین، به‌زودی این نسخه برای گوشی نکسوس 6P عرضه خواهد شد.

براساس اطلاعات رسمی منتشرشده توسط گوگل، آپدیت اندروید نوقا 7.1.2 بیشتر به عنوان یک آپدیت برای بهینه‌سازی سیستم‌عامل اندروید عرضه شده است. این موضوع بدین معنی خواهد بود که در به‌روزرسانی جدید سیستم‌عامل اندروید نوقا، بیشتر مشکلات عمده برطرف شده و بهینه‌سازی‌هایی نیز صورت گرفته است تا اندروید نوقا به ثبات بیشتری برسد. علاوه‌براین، گوگل اشاره کرده که این آپدیت، پیشرفت‌هایی را برای گوشی‌های لیست شده به همراه دارد.

یکی از مواردی که در به‌روزرسانی جدید سیستم‌عامل اندروید نوقا بیشتر ازهمه جلب‌توجه می‌کند، عدم انتشار آن برای تمامی مدل‌ها از گوشی‌های پیکسل و نکسوس بوده که مدتی پیش به اندروید نوقا 7.1.1 آپدیت شده‌اند. دو دستگاه نکسوس 9 و نکسوس 6 از لیست گوگل برای دریافت اندروید نوقا 7.1.2 کنار گذاشته‌ شده‌اند و به‌نظر می‌رسد که این دو مدل برای دریافت اپدیت جدید سیستم‌عامل اندروید، مناسب نیست.

مدتی پیش نیز با انتشار آپدیت اندروید نوقا برای گوشی‌های نکسوس و پیکسل، نکسوس 5 از دریافت این به‌روزرسانی به صورت رسمی محروم شد. البته احتمالاً توسعه‌دهندگان رام‌، اندروید نوقا 7.1.2 را برای نکسوس 6 و نکسوس 9 آماده خواهند کرد اما به هرحال، ظاهراً شرکت گوگل تصمیمی برای انتشار این به‌روزرسانی به صورت رسمی برای آن‌ها ندارد.

اگر تمایل دارید تا در برنامه «اندروید بتا» عضو شوید، کافی است به وب‌سایت در نظر گرفته شده برای آن مراجعه نموده و مشخصات گوشی اندرویدی واجد شرایط خود را در این وب‌سایت به ثبت برسانید. زمانی‌که به‌روزرسانی در چند روز آینده منتشر شود، این اپدیت به صورت OTA برای دستگاه شما عرضه خواهد شد. هم‌چنین، می‌توانید مانند همیشه، فایل به‌روزرسانی را به صورت دستی دریافت نموده و بر روی گوشی خود فلش بزنید.

[ بازدید : 385 ] [ امتیاز : 2 ] [ نظر شما :
]

[ شنبه 21 اسفند 1395 ] [ 1:00 بعد از ظهر ] [ علی عاشوری ]

[ ]

ساخت وبلاگ تالار قیمت ویلچر برقی نوار خطربرق نوار خطر آب و فاضلاب نایلون حبابدار عطر مردانه اورجینال لیزر فوتونا گلچین کلاه کاسکت تجهیزات نمازخانه مجله مثبت زندگی سبد پلاستیکی خرید وسایل شهربازی تولید کننده دیگ بخار تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارچه برزنت خرید آنتی ویروس خرید بک لینک خرید آنتی ویروس
بستن تبلیغات [X]